Vlajo Ondernemers voor de Klas

geplaatst in: Activiteiten, Topprestaties

 Dhr Dimitri Baeten van PROJECT-office Lier leert de leerlingen die bedrijfsbeheer volgen wat ondernemen is !

Welke vaardigheden zijn nodig in het bedrijfsleven? Wat betekent ondernemer zijn nu precies? Wat verwachten bedrijven van jongeren? Heel wat vragen die jongeren hebben, maar zelf moeilijk kunnen beantwoorden. Wie kan dat beter dan een ondernemer of bedrijfsleider zelf?

Vlajo organiseert ieder jaar ‘Ondernemers voor de Klas’ in samenwerking met structurele partners Pulse Foundation, ETION, VKW Limburg en projectpartners BNP Paribas Fortis, essenscia vlaanderen en JCI Vlaanderen. Deze interactieve sessie biedt jongeren de ideale kans om al hun brandende vragen te stellen aan een ondernemer of bedrijfsleider, spannend toch?

Op 10/02/2017 mag Githo Nijlen Dhr Dimitri Baeten van PROJECT Office Lierverwelkomen. Gedurende twee uur gaan onze leerlingen met hem in dialoog en krijgen ze de kans om te ontdekken wat ondernemer of bedrijfsleider zijn nu precies inhoudt. We wensen onze leerlingen alvast een inspirerende sessie toe!

Wenst u meer informatie over Vlajo Ondernemers voor de Klas,
surf naar
www.vlajo-ovk.be

 

OvK_2017_-_button_Wij_doen_mee_300dpi