Stem hieronder op E-buddy van githo nijlen voor Belfius-award

geplaatst in: Topprestaties

Lees het krantenartikel van het laatste nieuws.

De Belfius Smart Belgium Awards 2018, een organisatie van Belfius in samenwerking met Mediafin, richten zich naar de publieke, bedrijfs- en sociale sector (waaronder lokale overheden, OCMW’s, bedrijven, onderzoeksinstellingen, intercommunales, scholen, zieken- en rusthuizen, zorgcentra en ngo’s) die op een slimme manier een antwoord bieden op de uitdagingen van vandaag en morgen.

Meer dan 150 organisaties dienden de voorbije maanden een ‘smart project’ in. Daaruit koos een vakjury onlangs 50 genomineerden. Tijdens het Smart Belgium Event van woensdag 24 april 2019 worden er in totaal 5 Awards uit 3 verschillende categorieën én 1 Publieksprijs uitgereikt:

  • 2 Smart City Awards;
  • 2 Smart Company Awards;
  • 1 Smart Care Award;
  • 1 Publieksprijs.

Ook de leerlingen van onze school hebben een ‘smart project’ ingediend! Hun ‘e-buddy’ –  een door de leerlingen zelf ontworpen valdetectiesysteem voor hulpbehoevenden – werd recent genomineerd voor de Smart Care Award. Onze e-buddy behoort hiermee alvast tot de 10 beste inzendingen op het vlak van technologische ontwikkeling, research, maatschappelijke impact en innovatie binnen de domeinen gezondheidszorg en onderwijs voor instellingen uit de zorg- en onderwijssector. Leuk weetje: de 9 andere genomineerden zijn allemaal universiteiten of hogescholen!

Maar ook voor de Publieksprijs komen we in aanmerking en hiervoor hebben we massaal uw stem(men) nodig! Geef onze leerlingen alvast een duwtje in rug door tot en met woensdag 17 april middernacht te stemmen op het ‘smart project e-buddy’ van githo nijlen. Stemmen is trouwens heel eenvoudig:

  1. Surf naar https://smartbelgium.belfius.be/genomineerden-2018 waar u bovenaan de pagina onder meer het ‘Reglement Publieksprijs’ kan nalezen.
  2. Scrol helemaal naar beneden en klik binnen de categorie ‘GENOMINEERD Smart Care Award 2018’ op de juiste (!) ‘Stem-knop’ onder ‘Githo Nijlen E-buddy slaat alarm bij valpartijen’.
  3. Vul uw e-mailadres in en klik op de knop ‘STEM NU”.
  4. Ga naar uw e-mailprogramma en klik binnen de ontvangen mail van ‘Belfius Smart Belgium Awards’ op ‘Ik stem’ om uw stem te bevestigen.

Er kan per e-mailadres maar 1 stem op hetzelfde project worden uitgebracht, maar als u over meerdere e-mailadressen beschikt … Wij roepen u verder op om ook uw familie, vrienden en kennissen uit te nodigen om voor ons te stemmen!

Stemmen kan trouwens t.e.m. woensdag 17 april 2019 middernacht. Vanaf zondag 14 april 2019 wordt de spanning evenwel verder opgebouwd en zijn de top 10-pagina en het aantal uitgebrachte stemmen per project niet langer zichtbaar. Hierdoor blijft de winnaar van de Publieksprijs een goed bewaard geheim tot de bekendmaking tijdens het Smart Belgium Event op woensdag 24 april 2019.

Alvast bedankt voor uw stem(men)!