githo in ‘t licht

geplaatst in: Evenementen, Topprestaties

 

Vrijdagavond 3 februari 2023 kwamen leerlingen, ouders, collega's en sympathisanten massaal het hoogtechnologische en feeërieke project 'githo in 't licht' bewonderen.

‘githo in ’t licht’ is een project van onze leerlingen van het 7e jaar elektrische installaties. Onder begeleiding van oud-leerlingen die actief zijn bij QBE - een bedrijf met een wereldwijde reputatie in de entertainmentindustrie met referenties als Tomorrowland, Robbie Williams, Madonna, Cirque Du Soleil en recent De Grote Schijn in Rivierenhof Antwerpen - werd er een lichtspektakel ontworpen speciaal voor onze school. Een unieke samenwerking tussen toptechniekers in wording en doorwinterde hoogtechnologische krakken!

Ook dank aan Academie Beeldende Kunsten Nijlen om 'berenmooie' sculpturen tentoon te stellen.

Lees er alles over in de media via DEZE LINK!